Hakkımızda

“1980’den Günümüze Devam Eden Dostluk”

1980 yılında Antakya’da, Ekrem Oto Alım-Satım, taksi satışından, kamyon ve kamyonet gibi ulaşım araçlarının 1994 yılında Ekrem Uluslararası nakliyat ticaret ve oto alım satim üzerine kurulan bir aile şirketi olarak, Tüm Avrupa Balkan ve Orta Doğuya frigrorefik taşımacılığı ve bununla beraber tır alım satımına başlamıştır. 1994 yılı itibariyle Uluslararası Nakliye Ticaret ve tır alım-satım üzerinde bireysel ve filo bazında Türkiye genelinde olduğu gibi yurtdışına da ticari faaliyetimize deneyim ve tecrube sahibi ekibimizle tır alım-satımı ve nakliye üzerinde iki ayrı alanda faaliyet sürdürmekte idik, Ocak 2009 itibariyle Uluslararası C2 yetki belgemizi iptal edip firmamızda bulunan taşımaya yönelik araçlarımızı satıp, aynı firma çatısı altında her türlü marka ve model tır alım satımına yoğun olarak yönelmiş olduk. 2009 Ocak ayından bu yana tır alım satımında kurumsallaşmış firmamızla Türkiye′nin tır ticaret merkezi haline gelmiştir...

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz tır alım satımında müşteri beklentilerini aşan kalitede hizmet üretmek ve nakliye hizmeti veren kişilere çözüm üretmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Toplum ve iş yaptığımız kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede hizmet vererek bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katıp fark yaratmak için varız.